Clubmatch 2016 uitslag

Uitslagen Clubmatch 2016

UITSLAGEN CLUBMATCH KC Dieren zondag 11 september 2016

 

Jongste puppen klasse

Plaats 1

Hollandse Herdershond korthaar RASKA

NHSB 3044417 F: C.Beek Eig: K.E. Albers

 

Plaats 2

Mopshond SJOESJANAH BEAUTYFUL ROBIJN

NHSB: 3039829 F/Eig: D.G.H. v. Amersfoort-Tieltjes

 

Plaats 3

Dashond Dwerg Langhaar BOTTERBLUMKE’S HAILY

NHSB 3043600 F/EIg: J. Botterblom

 

Plaats 4

Belgische Herder Tervuerense VIVA LA VIDA OF DARK BRIGHTNESS

NHSB 3039771 F: A.M.T. Gelauf Eig: A. v. Waard-Dullemond

 

 

Puppyklasse

 

Plaats 1

Spinone MIMOSA PUDICA APRIL-RUN

NHSB 3032725 F: J.G.L.v. Geleen Eig: T. Bijsterveld

 

Plaats 2

Chihuahua ROYAL CAPPUCINO AMADO DEL BOGERT

NHSB aangevraagd F: M. Hertel Eig: W.F.Willemsen

 

Plaats 3

Newfoundlander ASCELLA OET’T GROTEBRINK HOES

NHSB 3035686 F: W.Brinks-Grotebroer Eig: A.P. Bennink-Dielemans

 

Veteranenklasse

 

Plaats 1

Ierse Setter HABIB IRELEITH

2740999 (Imp. België) F: A. Hendrix Eig: T. Bijsterveld

 

Plaats 2

Skye Terriër NED. BELG. KAMP. ARLINE’S GOGOGIRL

NHSB: 2723177 F: H. van de roer Eig: J. Lankhaar

 

 

Plaats 3

Poedel Standaard Abrikoos CHERIL-LYNN FROM QUINDONMIERTIEK

NHSB: 2678703 F/Eig: M.N. Jansen

 

 

Plaats 4

Dashond Standaard Ruwhaar ELMAR V.D. VOSSEBELT

NHSB 2655224 F: A. Duringhof Eig: L. Steert

 

Koppelklasse

 

Plaats 1PointerEig: B.G. van den Brink – van Beek

Plaats 2Dashond Standaard LanghaarEig: M. de Boer

Plaats 3Schotse Herdershond LanghaarEig: F. Alberda

 

Rasgroep 10

 

Plaats 1

BarsoiNI KAMP. AIYANA VON ALSHAMINA

NHSB: 2935129 F: N. Koschwitch Eig: F. Alberda

 

Rasgroep 9

 

Plaats 1

Poedel Standaard Abrikoos INCREDIBLE FROM QUINDONMIERTIEK

NHSB 2843144 F/Eig: M.N. Jansen

 

Plaats 2

Epagneul Nain Papillon ATLANTIS LEGEND V.D. HERIKERVLIER

NHSB 3011867 F/Eig: F. Koenderink-Scholten

 

Plaats 3

Poedel Standaard Zwart CAESARION

NHSB 3010775 F: L. Nieuwenhuis-Visser Eig: H. Heitkönig

 

Rasgroep 8

 

Plaats 1

Barbet RAPHAEL VAN BUDILIUMHOF

NHSB 2994016 F: R. Leenen Eig: M.P.Arnts

 

Plaats 2

Engelse Cocker Spaniël QUAONDY’S ALL THE WAY UP

NHSB 2993404 F: M. Ockers Eig: S. Oosterink

 

Plaats 3

Welsh Springer Spaniël XARA SOUL FROM KIND OF MAGIC

NHSB J. in’t Groen-

 

Rasgroep 7

 

Plaats 1

Pointer JOEY Bwnl’15/Bjwnl’15

NHSB 2966025 F: B.G. v.d. Brink – v. Beek Eig: B.J.M. v.d. Brink

 

Plaats 2

Drentsche Patrijshond EROS v.’t PATRIESKE

NHSB F/Eig: J. Sportel – Roeland

 

Plaats 3

Ierse Setter HABIB IRELEITH

NHSB 2740999 (Imp Belgë) F: A. Hendrix Eig: T. Bijsterveld

 

Rasgroep 6

 

Plaats 1

Beagle JOSEPHINE MASCHA’S TRAILBLAZERS

NHSB 3007556 F/Eig: M.N.C. Denekamp-Kuenen

 

Rasgroep 5

 

Plaats 1

Finse Lappenhond Kamp. LAPPRIKETS XCELLENT CHOICE

SE 25148/2013 F: M. Risberg Eig: R. en M. Slegtenhorst

 

Plaats 2

Amerikaanse Akita SWEETIE

NHSB 2986127 F: C. Bijlsma Eig: I.M. Munninghof

 

Rasgroep 4

 

Plaats 1

Dashond Standaard Langhaar LIEVE v. MIKA’S PLACE

NHSB 3026302 F/Eig: M. de Boer

 

Plaats 2

Dashond Standaard Ruwhaar OOTJE uit het SPIEKSE HÖFKE

NHSB 3003816

 

Plaats 3

Dashond Dwerg Ruwhaar ANIJS

NHSB 2947380 F: B. Fransen Eig:

 

Rasgroep 3

 

Plaats 1

Skye Terriër NED.BELG. KAMP ARLINE’S GOGOGIRL

NHSB 2723177 F: H. van de Roer Eig: J. Lankhaar

 

Plaats 2

Bedlington Terriër DUTCH DESIGHN OF GREINHOUSE

NHSB 2979290 F: E. Lahaye Eig: J. Lankhaar

 

Plaats 3

Staffordshire Bull Terriër LEADING LADY OF RED PASSION

NHSB 3025887 F: J.M. Mulder Eig Y.H.Jentink

 

 

Rasgroep 2

 

Plaats 1

Rottweiler PRIDE BLACKPEARL NORAN

NHSB: 2978180 F: M. Geboers – Eig: C.W. M. v. Geelkerken & I. v. Geelkerken

 

Plaats 2

Hovawart FALCO

NHSB 2950393 F: I. Muntenaar Eig: R. en R. Ehrhardt

 

Plaats 3

Newfoundlander DALANA v.d. DRENTSCHE BEREN

NHSB 3002232 F: E.H.Knol-Kats Eig: E.H. Knol en H. Knol

 

Rasgroep 1

 

Plaats 1

Schotse Herdershond LANGHAAR GLAMOURACE COLLIES VIVA LAS VEGAS

NHSB 2989181 F/Eig: F. Alberda

 

Plaats 2

Australian Shepperd SHADES of BLUE of FREE SPIRIT

NHSB: 2968426 F: A.F.C. Suurmond-Bakx – Eig: S. v.d. Bij

 

Plaats 3

Bouvier DRIEKUS LYNN v. RIJN EN IJSSELLAND

NHSB 2952746 F: C. Bosman Eig: C.P.F.M. Stabel

 

 

UITSLAG EINDKEURING

 

Plaats 10

Barbet RAPHAEL VAN BUDILIUMHOF

NHSB 2994016 F: R. Leenen Eig: M.P.Arnts

 

Plaats 9

Skye Terriër Ned.Belg. Kamp. ARLINE’S GOGOGIRL

NHSB 2723177 F: H. van de Roer Eig: J. Lankhaar

 

Plaats 8

Pointer JOEY Bwnl’15/Bjwnl’15

NHSB 2966025 F: B.G. v.d. Brink- v. Beek Eig: B.J.M. v.d. Brink & B.G. v.d. Brink – v. Beek

 

 

Plaats 7

Rottweiler PRIDE BLACKPEARL NORAN

NHSB: 2978180 F: M. Geboers – Eig: C.W. M. v. Geelkerken & I. v. Geelkerken

 

Plaats 6

Beagle JOSEPHINE MASCHA’S TRAILBLAZERS

NHSB 3007556 F/Eig: M.N.C. Denekamp-Kuenen

 

Plaats 5

Dashond Standaard Langhaar LIEVE v. MIKA’S PLACE

NHSB 3026302 F/Eig: M. de Boer

 

Plaats 4

Schotse Herdershond Langhaar GLAMOURACE COLLIES VIVA LAS VEGAS

NHSB 2989181 F/Eig: F. Alberda

 

Plaats 3

Finse Lappenhond Kamp. Lapprikets Xcellent Choice

SE 25148/2013 F: M. Risberg Eig: R. en M. Slegtenhorst

 

Plaats 2

BarsoiNI Kamp. AIYANA VON ALSHAMINA

NHSB: 2935129 F: N. Koschwitch Eig: F. Alberda

 

 

BESTE VAN DE CLUBMATCH 2016

 

Poedel Standaard Abrikoos

 

INCREDIBLE FROM QUINDONMIERTIEK

NHSB 2843144

 

F/Eig: M.N. Jansen